Kas peenist on võimalik suurendada: 10 ohutuse ja tõhususe viisi kontrollimine

Mõnel mehel võib tekkida hull mõte: miks mitte oma peenist suurendada? Kas seda on üldse võimalik pikemaks ja paksemaks teha? Siinkohal saate avada meie materjali ja leida selle kasuliku hariva artikli. Anname teada: jah, see on võimalik. Kuid on nüansse.

mees vaatab püksi ja tahab riista suurendada

Nüüd paarist äkilisest teaduslikust avastusest: uuringud näitavad regulaarselt, et paljud mehed, kes muretsevad liiga palju oma seadme suuruse pärast, on tegelikult täiesti normaalse suurusega. Kahjuks on pornomaterjali praeguse kättesaadavuse tõttu levinud eksiarvamus, et väga suur riist pakub sõbrannale rohkem naudingut. Suur viga. 2017. aasta uuring näitas, et sügava suudlemise, suguelundite stimulatsiooni ja oraalseksi kombinatsioon tõi naise tõenäolisemalt orgasmini.

Mis sellest järeldub? Tõenäoliselt on teie peenis korras. Kui aga soovite suurendada, on mitu võimalust. Mõned on äärmiselt kallid ja/või valusad, samas kui teised ei taga isegi jätkusuutlikke tulemusi. Oleme kokku kogunud kümmekond täna saadaolevat peenise suurendamise meetodit ja järjestanud need kõige tumedamast kuni kasulikumani.

10. Sisestage implantaat

Los Angeleses töötav kirurg James Elist Godot väidab, et on ainus maailmas, kes teeb spetsiaalset pikkust ja paksust suurendavat operatsiooni, kasutades "Penuma" nime all tuntud silikoonimplantaati. Elist väidab, et keskmiselt suureneb pikkus 3, 8 sentimeetrit ja ümbermõõt - koguni 6 sentimeetrit; ja ta on neid implantaate juba paigaldanud 1, 3 tuhat. Miinused: operatsioon maksab 13 000 dollarit ja patsientidel on oht nakatuda või implantaadi kahjustada.

Dermatoloog Jesse Chen lisab: "Implantaat on nagu püsiv erektsioon, mis võib takistada teil lihtsalt liikumist. "Kujutage ette, et lähete püstise riistaga jooksma. . .

9. Lõika sidemed

Mõned kirurgid võivad pikendamise operatsiooni teha peenise sidemete läbilõikamisega, mis võimaldab sellel kehast veidi kaugemale välja ulatuda. Loomulikult on see seotud tõsiste riskidega: armkoe teke, valu erektsiooni ajal, samad infektsioonid või näiteks tundlikkuse (või nii-öelda kogu funktsiooni) kaotus. Lisaks on see kallis ja uuringud on näidanud, et protseduur lisab umbes 1, 2 sentimeetrit. Nõus, see pole see, mida patsiendid ootavad.

Chen märgib, et pärast sellist plastilist operatsiooni võib olla raske erektsiooni säilitada ja üldiselt teatud asenditesse tungida, kus vaja.

8. Pumpa rasva sisse

Selle protseduuri käigus teostavad kirurgid esmalt rasvaimu, pumbates patsiendilt teisest kohast rasva välja ja seejärel süstivad selle süstlaga põhjustajasse. Selle tulemusena, nagu rahutud uurijad märkasid, on võimalik elundi pikkuse (alla 2, 5 sentimeetri), ümbermõõdu (veidi üle 2, 5 sentimeetri) ja nii-öelda raskuse mõningane suurenemine. Peamine varitsus ei kesta igavesti; aja jooksul võib teie paks sõber kahaneda algse suuruseni. Lisaks, nagu iga kirurgilise sekkumise puhul, on teatud riskid. Siin on näide: 30-aastane patsient suri pärast peenise suurendamise operatsiooni, kuna rasv sattus kuidagi tema kopsu ja põhjustas hingamise katkemise.

7. Süstige trombotsüütide rikast plasmat (veri)

Suhteliselt uus meetod: protseduur hõlmab trombotsüütiderikka plasma eraldamist ja selle süstimist peenisesse, mis peaks ergutama verevoolu ja lõpuks muutma organi suuremaks.

"Klassikaline protokoll hõlmab süste vere mehaaniliseks pumpamiseks mitme nädala jooksul, mis venitab rippuvaid sidemeid, et suurendada pikkust ja parandada vereringet, " selgitab Chen. "Minu praktikas on väga populaarsed ka täiustatud programmid, mis lisavad tüvirakke ja eksosoome, kuna need pakuvad funktsiooni ja suuruse kiiremat ja järjepidevamat paranemist. "

Kuid praegu pole lihtsalt piisavalt uuringuid, et pidada seda heaks pikaajaliseks valikuks.

6. Proovige jelq (jelqing)

Pole teada, millal jelqing esmakordselt ilmus, tundub, et neid hakati kasutama muistses araabia tsivilisatsioonis. Mida me teame, on teatud manuaalne venitustehnika, millega paljud püüavad peenise pikkust ja paksust suurendada.

"Enamik juhendeid soovitab oodata peaaegu täielikku erektsiooni. Pärast seda peate määrima määrdeainega ja haarama peenise põhjast tugevalt pöidla ja nimetissõrme rõngas. Suru rõngast kokku ja jookse käega kogu pikkuses, justkui "lüpsaks". Võtke teise käega kohe alusest kinni ja korrake. "

Kas jelq saab tõesti peenist suuremaks muuta? Enamik meditsiinieksperte ütleb eitavalt ja lisab, et see võib olla isegi kahjulik, näiteks põhjustada peenise kõverust. Grant Stoddard proovis ennastsalgavalt jelqingut kaks nädalat ega leidnud suuruse muutust.

"Lihtsam on kasutada peenisepumpa, mis tõesti aitab vereringet parandada, " ütleb Chen.

5. Käi pikendusega ringi

Juba on välja töötatud mitmeid seadmeid, mida mehed saavad iga päev oma riiete all kanda, et järk-järgult venitada peenist ja suurendada selle pikkust ja/või ümbermõõtu.

Mõned eksperdid usuvad, et need seadmed võivad töötada ja väga väike 2015. aasta uuring näitas, et pikendaja lisas peenise pikkusele peaaegu poolteist tolli. Sama kangelane Stoddard proovis Peyronie tõbe põdevatele meestele mõeldud pikendajat (mida tal ei olnud). Pärast selle seadme kasutamist peaaegu kuu aega leidis ta pikkuse pikenemise umbes 1, 2 sentimeetri võrra.

Florida uroloog Jamin Brambhatt aga ütleb, et ebamugavustunne ja armide tekkevõimalus ei ole seda väärt: "Pikendusainete kasulikkuse kohta pole palju uuritud ja peate neid kandma mitu tundi päevas kõige tundlikumal nahal. osa teie kehast. "

4. Süstige naha täiteaineid

Naha täitesüstid on veel üks meetod, mis võib suurendada ümbermõõtu kuni 2, 5 sentimeetri võrra (kui seda süstitakse pikka aega). See protseduur on Cheni patsientide seas populaarne, kuna nad "saavad kohese pikkuse ja paksuse suurenemise".

Kuid mõju on ainult ajutine. "Täiteainete pikaealisus sõltub sellest, kui aktiivne olete seksuaalselt, kuna suurem liikuvus suurendab täiteainete ainevahetust, " ütleb Chung. "Kuigi aasta pärast on teil veel veidi aega, tahate tõenäoliselt selleks ajaks asjaga tegeleda. "Samuti on võimalikud kõrvaltoimed, sealhulgas nahaalune turse ja verevalumid.

Üks mees, kes selle protseduuri läbi tegi, andis intervjuu, kus ta rääkis veel ühest kõrvalmõjust – kuju muutusest (kõverus):

«Vaatamata dr Schaferi nõuannetele seksiga oodata, alustasin ilmselt liiga vara, liiga kaua ja liiga entusiastlikult pärast esimest süsti. See juhtus enne, kui täiteaine oli täielikult minu peenise kudedega ühendatud. Kui enne oli mul väga ühtlane ilus peenis, siis nüüd on see keskelt veidi punniliseks muutunud. Võib-olla ei olnud punn nii suur, kuid ma märkasin midagi, kuna uurisin hoolikalt oma peenist, umbes 42-43 aastat vana.

Õnneks suutis arst järelvastuvõtul lisasüstidega vormi korrigeerida.

3. Pange otsik peale (seks jaoks)

Neid müüakse täiskasvanute tarvikute kauplustes ja pannakse lihtsalt peenisele nagu kondoom – ainult mahukamad ja tavaliselt silikoonist. Manused töötati algselt välja meditsiinilistel eesmärkidel, kuid tänapäeval kasutavad paljud inimesed neid ka seksleluna. "Need suurendavad paksust ja pikkust ning nende välis- või siseseinal võivad olla ribid või muu reljeef, mis stimuleerib kumbagi partnerit, " ütles Chen intervjuus.

2. Raseerige oma pubis

Kui te ei soovi venitada ega midagi teha, saate oma peenise suuremaks muuta ühe lihtsa asjaga: raseerige oma häbemekarvad. Mõtle selle üle. Kui see on peidetud häbemekarvade põõsaga, tundub see väiksem, kui oleks kogu oma hiilguses nähtav.

1. Kaotada kaalu

Ühest küljest on see optiline illusioon: peenis näeb suurem välja, kui seda ei peideta väljaulatuva kõhu või reite alla. Teisest küljest, vabanedes liigsest rasvast, on teil kõrgem testosterooni tase ja paraneb verevool, mis võib tõsta libiidot ja aidata peenisel erektsiooni ajal rohkem täituda.