Kasutamise kogemus Maral Gel

Kogemus Maral Geliga

Interneti spetsialiseeritud ressurssides on lubatud leida tohutult palju positiivseid ülevaateid esmase ravivahendi kohta, mis on selle tõhususe ja inimesele positiivse mõju optimaalne garantii.

Nikolai (Varssavi linn) Maral Geli kasutamise kogemus

Nikolai Maral Geli kasutamise kogemus

Püüdsin mitte keskenduda enda probleemile, kuna mul polnud võimalust kiidelda särava seksuaaleluga. Instinkte ei saa siiski kavaldada, seksida on kannatamatu. Tegevus on iseenesest nauditav. Peenise mahu tõttu oli ta aga sageli närvis.

Oli episoode, kus mulle öeldi otse näkku, et miski ei mõjuta neid täielikult. Kahtlemata kajastub see negatiivselt üldises viibimises, otsustavuses iseendas. Aja jooksul hakkate end tundma tõrjutuna. Mõistsin, et peenise laienemine oli õige asi. Sel põhjusel otsustasin mitte nii kaua aega tagasi midagi teha.

Internetis foorumites leidsin vastuseid meestelt, kes ostsid peenise suurendamiseks Maral geeli. Kuulsin mitmesugustest kreemidest, kuid sain sellest ravimist teada esimest korda. Mind köitis geeli täiesti loomulik koostis, sel põhjusel pole peaaegu mingit ohtu kõrvaltoimetega kohtuda. Arvustustes märkisid tarbijad, et kuu aja jooksul õnnestus neil peenist suurendada 4-5 sentimeetri võrra. Alguses arvasin, et see kõik on pettus kui tõde, kuni proovisin seda enda peal.

Ost Maral Gel tegi otsuse ametlikul tootja veebisaidil. Tööriista kasutamise kohta polnud küsimustki. Mõne päeva jooksul hakkasin nägema, kuidas põnevus on tugevnenud. Siis toimusid peenise mahu muutused. Tehti otsus, et nüüd muutub seksuaalne tegevus piinlikkuseta.

Sel juhul oli geeli kasutamise peamine tulemus see, et peenist suurendati peaaegu 3 sentimeetri võrra.

Vladimiri (Riia) Maral Geli kasutamise kogemus

Vladimiri Maral Geli kasutamise kogemus

Ma kuulun sellistesse tüüpidesse, kes peaaegu eranditult ootavad mingit lõksu. Tol ajal olin selles veel kindel, see, et peenise suurust on võimeline mõjutama ainult kirurgiline sekkumine.

Ühel suurepärasel päeval otsustasin proovida Maral Geli, mida ausalt öeldes polnud ma eriti pikka aega valinud. Lugesin foorumitest positiivseid vastuseid ja otsustasin selle otse kasutada.

Üheaegselt enda eesmärgiga seadsin, et olen iga tulemusega rahul. Kandsin geeli peenise pinnale kuu aega iga päev. Protseduur võttis mul aega umbes kümme minutit. Parima tulemuse saavutamiseks sooritas ta tuntud jelqingi harjutusi.

Minu jõupingutused on aja jooksul ümber kujundatud tulemusteks. 7 päeva lõpus märkis ta peenise mahu esialgseid visuaalseid muutusi. Ja kursuse lõpus nägin kasvu 3, 5 sentimeetrit. Kõik see jätkub tugeva erektsiooniga. Tulemus jäi mulle ka pärast kursuse lõppu.