Kinnituste tüübid ja kasutamine peenise suurendamiseks ja paksenemiseks

Paljunemisorgani pikkuse küsimus teeb muret paljudele meestele, kuna nad pole sageli oma suurusega rahul. Tänapäeval kasutatakse kuttide peenise pikendamiseks erinevaid meetodeid ja seadmeid. Kuid paljud eristavad kogu sellest sordist peenisel olevaid otsikuid, mis aitavad ise fallose suurust suurendada.

Mis on pihustid ja milleks neid kasutatakse?

Pikendusotsik – seade, mida kasutatakse meeste peenise suurendamiseks seksi ajal. Mõned ajavad need segamini pikendusainetega, kuid need on täiesti erinevad seadmed.

Pikendusvahendeid kasutatakse peenise suuruse füüsiliseks muutmiseks ja otsikuid on vaja ainult paremaks seksuaalvahekorraks.

Olles tegelenud seadme põhikirjeldusega, peaksite välja selgitama, milleks seda kõige sagedamini kasutatakse. Selliste seadmete kasutamisel on mitu põhjust:

 • peenise ebapiisav pikkus ja paksus,
 • partneri rahulolematus seksi ajal,
 • lühike vahekord,
 • suurenenud pea tundlikkus,
 • kiire ejakulatsioon,
 • nõrk orgasm seksuaalpartneril.

Kuid enamasti kasutatakse neid suguelundi väikeste mõõtmete tõttu.

Sordid

Enne düüside kasutamist peenisel peate tutvuma nende seadmete peamiste sortidega. Tänapäeval on suur hulk otsikuid, mis sobivad peaaegu igale mehele.

avatud

Avatud mudelit kasutavad poisid kõige sagedamini vahekorra ajal. Seda seadet ei kasutata fallose pikendamiseks, vaid paksendamiseks.

tüüpi düüsid peenise suurendamiseks

See annab partneri vagiinale armatsemise ajal täiendavat stimulatsiooni. Oma funktsionaalsuse poolest meenutab see mudel teist seadet – erektsioonisõrmust.

Avatud mudeli kasutamiseks viiakse seksuaalorgan erektsiooniseisundisse. Kui fallos ei ole erutatud, ei tööta seade peenise suurendamiseks.

Suletud

Suletud seadmeid peetakse poiste jaoks mõeldud düüside klassikalisteks mudeliteks. Nende erinevus avatud seadmetest seisneb selles, et neid kasutatakse mehelikkuse pikendusena. Väliselt näeb seade välja nagu väike padjake, mis asetatakse peenise pähe.

Suletud mudeli peamine eelis on enneaegse ejakulatsiooni vältimine seksi ajal.

Vibreeriv

Seksuaalpartneri rahuldamiseks on soovitatav kasutada spetsiaalse vibratsioonimassaažiga varustatud seadmeid.

vibreeriv peenise suurendamise otsik

Nende maksumuse ja funktsionaalsuse poolest on erinevaid vibratsioonimudeleid. Kallimad on varustatud vibratsioonikiiruse seadistustega ja müüakse koos puldiga.

vistrikuline

Eristada tuleks sorte, mille pinnal on vistrikud. Selliste seadmete modifikatsioonid erinevad kõrguse, pikkuse, kuju ja isegi vistrike arvu poolest. Kallimad mudelid on kaetud mustri kujul tehtud pallidega.

Reljeefne

Peenise leevendamise seadmed eristuvad nende pinna poolest, mis erineb teistest mudelitest. Pinna võib katta kolmemõõtmelise mustriga, pikkade naelu või väikeste pallidega. Selline ebastandardne kate annab tüdrukule unustamatu kogemuse tänu tupe täiendavale stimuleerimisele.

mees suurendatud munni otsik

Stimulaatorid

Kõige sagedamini kasutatakse neid peenise paksendamiseks, kuna need on valmistatud silikoonist. Silikoonist stimuleerivate mudelite eripäraks on pinnal olev muster ja seadme eripärane kuju. Tänu sellele saavutatakse partneri tupeseinte täiendav stimulatsioon. Mõne puuduseks on pea tundlikkuse vähenemine selle otsiku kasutamisel peenise suurendamiseks.

Enne stimuleerivate mudelite ostmist on soovitatav tutvuda nende tüüpidega. Näiteks müüakse kauplustes mudeleid, millel on täiendavad kliitori stimulaatorid või vibratsioonimassaaž.

Märkimisväärsed mudelid

Enne peenise suurendaja ostmist peate tutvuma tuntud tootjate tõhusate mudelitega. Alles pärast nendega tutvumist saate osta fallose jaoks kvaliteetse ja sobiva otsiku.

mees vaatab püksi ja tahab düüsiga riista suurendada

Mudel nr 1

See erineb teistest mudelitest, kuna see on vibratsiooniga varustatud rõnga kujul. Seade on valmistatud vastupidavast silikoonist ja seetõttu on sellel pikk kasutusiga.

Kasutamisel kinnitatakse see mudel fiksaatoriga munandikotti ja rõngasse asetatakse erektsioon. Vibreerivate kuulidega rõnga ülemine osa asub pea lähedal. Seadme vibratsiooniosa on paigutatud kaitseümbrisesse, mis võimaldab seda kasutada ka vees. Modellid suurendavad seksi ajal peenise pikkust viie sentimeetri võrra.

Mudel nr 2

naine voodis mehega, kes suurendas düüsiga riista

Mudeli valmistamisel kasutati spetsiaalset silikooni, mis võimaldab fallost tihedalt haarata ja selle kuju kontuuridega täpselt korrata. See mudel sobib suurepäraselt halva pea tundlikkusega poistele, kuna see ei mõjuta kombatava kontakti tundeid partneriga.

Mudelit müüakse kolme pikendusega komplektis, mille abil suurendatakse pikkust 2–3 cm, läbimõõtu aga 1, 5 cm.

Mudel nr 3

Otsas on mitu kindlat väikest naelu ja seade ise on kaetud reljeefse mustriga. Seadet kasutades pikeneb mehelikkus 5–6 cm ja pakseneb 2 cm.

naine mehe suurendatud riistaotsikuga

Seadet toodetakse ilma lisaantennideta peas.

Mudel nr 4

Väliselt pole sellel otsikul mingeid funktsioone. Ta, nagu paljud teised seadmed, on kaetud reljeefse mustriga ja tema peas on väikesed kõvad naelu. Eripärade hulka kuulub jänku kujul olev vibraator. See hakkab automaatselt töötama puutetundlikul kontaktil partneriga.

Mudel nr 5

See on kallis mudel, mis on valmistatud kvaliteetsest kübernahast ja varustatud reguleeritava vibratsiooniga. Töötamise ajal soojeneb seade kehatemperatuurini, nii et partner ei tunneks mingit vahet otsiku ja mehe pärissuguelundite vahel. Arendajad püüdsid muuta selle seadme väliselt võimalikult sarnaseks pärisliikmega. Mudeli tünn on täiesti sile ja serval on roosa pea.

Selle düüsi kasutamisel paksuse pikendamiseks suureneb orel 2 cm ja pikkus 5–6 cm.

Rakenduse funktsioonid

Kõik pikendus- ja paksendajad tehakse peaaegu samal viisil. Seetõttu on olemas põhilised soovitused, mida mis tahes mudeli kasutamisel järgida.

Enne ostetud seadme kasutamist pestakse see põhjalikult veest ja antibakteriaalsest seebist valmistatud lahuses. Seda tehakse düüsi desinfitseerimiseks. Pärast seadme pesemist venitatakse see nii pikkuses kui laiuses, et ei tekiks probleeme otsiku pealepanekuga. Mõned tüübid panevad enne kasutamist natuke talki sisse, et suguelund paremini sisse läheks.

Otsik tõmmatakse elundi pinnale väga ettevaatlikult, et mitte midagi kogemata kahjustada. Kui pea mahub täielikult seadme sisse, saate ülejäänud osa peenise pikkuses välja rullida.

intiimsus otsikuga peenise suurendamiseks

Enne seksuaalvahekorda määritakse otsiku pind määrdeainega. Seda tehakse selleks, et partner ei kogeks seksi ajal valu ja ebamugavustunnet. Intiimsuse ajal tehakse kõik liigutused väga ettevaatlikult ja aeglaselt.

Otsik vajab korralikku hoolt ja seetõttu pestakse see kohe pärast seksuaalvahekorra lõppu põhjalikult seebiga ja kuivatatakse. Tasub teada, et seadet on soovitatav pesta pärast iga ejakulatsiooni.

Vastunäidustused

Peenise venitamiseks saab iga mees kasutada õiget otsikut. Siiski on mõned hoiatused, mida peaksite teadma:

peenise suurendaja
 • Ärge kasutage selliseid seadmeid oraalseks ega anaalseksiks.
 • Düüsid kasutatakse rangelt vastavalt juhistele.
 • Düüsid ei tohiks kanda verehaigustega inimesed.
 • Südame-veresoonkonna haigustega poisid peaksid enne düüsi kasutamist konsulteerima arstiga.
 • Enne kasutamist peaksite veenduma, et materjalile, millest otsik on valmistatud, pole allergiat.

Järeldus

Mõnikord ei paku seks partneriga väikese peenise tõttu mingit naudingut. Selle probleemi lahendamiseks kasutatakse peenise suurendajaid.