Arvustused Maral Gel

 • Urmas
  Proovisin Maral Geli, peenis kasvas kuu ajaga 4 cm, kasutasin seda, kui läksin komandeeringusse. Ühesõnaga, mul oli see 15 cm, nüüd on see 14 ja on korralikult kasvanud. Minu saabudes märkas mu naine kohe muutusi, ta küsis - mis temaga on? Vastasin, et sõin palju porgandeid ja ei rääkinud tõtt. Talle hakkas see rohkem meeldima.
  Maral Gel
 • Margus
  Mul on 1, 5 kuud peeniseni 5 cm, see on probleemideta kasvanud. Olen šokeeritud. Esialgu ei uskunud ma, et Maral Gel võiks aidata. Meryli peenis igal nädalal ja tulemus on tõesti olemas ja see sobib rohkem kui mulle sobib, nüüd on mul sentiga 20 cm, varem olin hobusesabaga 15.
  Maral Gel
 • Kristjan
  Asi !!! Läksin rõõmuks arvustust jätma, ühesõnaga, olen seda kasutanud juba 2 nädalat, olen juba 2 sentimeetri võrra kasvanud, täna on mu valitseja seda kinnitanud, üldiselt jätkan selle kasutamist suure heameelega ja soovitan kõigile.
  Maral Gel
 • Urmas
  Otsustasin oma peenist Maral Geliga suurendada. Kasutasin seda ära ja 5 nädalaga kasvas mu peenis 4 cm ja paksus oli ebareaalne. Kliendid kisavad heameelest (töötan striptiisis), juhtub, et mu peenis ei roni lõpuni ja see teeb neile haiget, nagu nad ise tunnistavad. Kuid olen muutunud palju enesekindlamaks, tunnen ennast paremini.
  Maral Gel
 • Urmas
  Ei saa öelda, et mulle oma suurus ei meeldinud, aga tahtsin siiski paar lisatsentimeetrit lisada. Otsisin kaua, kuidas seda teha, kuid lõpuks sattusin kokku Maral Geliga. Ja tead mida? Olen tulemusega väga rahul, peenis on kuuga kasvanud 4 sentimeetrit! Ma soovitan kõigile.
  Maral Gel
Kasutaja hinnang Maral Gel
4.4
26